Co sprawia, że szuflady kuchenne Tandembox są tak wyjątkowe?

Co sprawia, że szuflady kuchenne Tandembox są tak wyjątkowe?

Nowoczesna, piękna kuchnia jest marzeniem praktycznie każdego z nas. Na szczęście, współczesny rynek mebli kuchennych otwiera przed nami prawdziwy ogrom możliwości aranżacyjnych, urzekającym zarówno stylem, jak i nowatorskimi technologiami. Idealnym przykładem są tu właśnie szuflady Blum Tandembox, będące zwieńczeniem niemal siedemdziesięciu lat wyznaczania kolejnych rynkowych trendów. Nowoczesna forma, utrzymana w jasnej kolorystyce, zaprezentuje się wspaniale nawet w mniejszych kuchniach, nadając im przyjaznego, przytulnego charakteru. W niniejszym artykule opowiemy, dlaczego naprawdę warto jest rozważyć zakup szuflad z tej niezwykle popularnej serii.

Technologie, wykorzystywane w szufladach Tandembox

Jednym z największych atutów szuflad Tandembox jest ich wysoka kultura pracy. Nowoczesny system prowadnic, wzbogacony o nowoczesny system Blumotion, zapewnia niezwykle ciche wysuwanie szuflad, a także wysoką odporność elementów na korozję. Dzięki temu, meble te mogą być wykorzystywane latami, nie wykazując przy tym znaczących śladów zużycia. Szuflady Blum Tandembox są również dostępne w wersji z technologią Tip-On. Umożliwia nam ona wysunięcie szuflad, bez konieczności ciągnięcia za uchwyt. Wystarczy wcisnąć lekko front, aby prowadnice zadziałały same. Bez względu na wybrany przez nas wariant, każdy z mebli z tej serii odznacza się znakomitym udźwigiem na poziomie 30 kg. Dzięki temu, bez problemu schowamy do szuflady nie tylko talerze, ale też słoiki czy przybory kuchenne.

Przystępność szuflad Blum Tandembox

Szuflady z serii Tandembox to także prostota montażu. Front możemy bowiem zainstalować bez użycia narzędzi, a także wyregulować go w dwóch płaszczyznach. Wysokość 199 mm i długość prowadnic L450 sprawia z kolei, że szuflady odznaczają się znakomitą pojemnością, nie utrudniając nam przy tym dostępu do przedmiotów, położonych na tyłach. Stalowe boki oraz jasna kolorystyka umożliwią szufladom bezproblemowe wkomponowanie się w nowoczesne wnętrze naszej kuchni. Systemy Blum znajdziemy w renomowanych sklepach internetowych z akcesoriami meblowymi, na przykład w popularnym XXL Meble.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *