Dlaczego warto postawić na sztućce i naczynia od firmy Degrenne? Sprawdź już dziś!

Profesjonalna marka Degrenne – produkty najwyższej jakości wyłącznie od tej firmy!

Firma Degrenne tworzy i sprzedaje swoje produkty na całym świecie. Została założona w 1948 roku, a jej obroty są naprawdę zadziwiające, ponieważ generują aż 86 milionów euro! Ma ona 4 fabryki i aż 6 zagranicznych filii oraz może pochwalić się tym, że jest częścią Entreprise du Patrimoine Vivant (EPV), czyli zrzeszenia, nad którym nadzór pełni Ministerstwo Gospodarki i Finansów Republiki Francuskiej. Marka Degrenne produkuje 6 rodzin produktów – m.in.: sztućce, zastawę stołową i wyroby ze szkła. Firma ta opracowała działalność podwykonawczą, co podkreśla ich wiedzę przemysłową zarówno w zakresie tworzenia wyrobów ze stali nierdzewnej, jak i ceramiki.

Dlaczego produkty firmy Degrenne są aż tak polecane na całym świecie?

Produkty Degrenne sprzedawane są na całym świecie, ponieważ aż w 85 krajach! Ten producent zyskał zaufanie od klientek i klientów dzięki bardzo wysokiej jakości produktów. Marka ta przywiązuje ogromną wagę do tworzenia nowych projektów, a dzięki doświadczeniu swoich laboratoriów badawczych i projektowych, jest to możliwe w bardzo szybkim tempie. Współpracują z wyjątkowymi projektantami, m.in. z: Sylvain Dubuisson, Matali Crasset oraz Olivier Gagnere. Firma Degrenne wykorzystuje do produkcji swoich produktów wyłącznie najlepszych stali i ceramiki, aby każdy detal sztućców i naczyń był starannie wykończony.

Postaw na najwyższą jakość oraz trwałe i solidne materiały! Postaw na profesjonalizm!

Dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy produktów wszystkie produkty Degrenne są odporne na intensywne użytkowanie oraz częste mycie w profesjonalnych zmywarkach z funkcją wyparzania, które jest niestety wymagane przez branżę hotelarską i restauracyjną. Dodatkowym autem tej marki jest to, że asortyment Guy Degrenne może być spersonalizowany za pomocą wykończeń lub logotypów zgodnie z Twoimi wymaganiami i potrzebami.