Kubek niekapek od Babyono

Dziecko należy uczyć samodzielności od kiedy to możliwe. To często przełomy moment zarówno dla niego, jak i dla jego rodziców. Chociaż mogą oni chcieć, jak najdłużej we wszystkim mu pomagać, nie jest to postawa dobra dla rozwoju dziecka. Jednym z pierwszych treningów samodzielności, jakie odbywają maluchy, jest picie napoju ze szklanki. Picie jednak z takiej normalnej, może prowadzić zarówno do frustracji dziecka, jak i rodziców, gdyż bardzo łatwo coś poplamić czy pobrudzić na stałe. Z pomocą przychodzi jednak produkt od Babyono – kubek niekapek, który ułatwił naukę samodzielnego picia już milionom dzieci w całej Polsce.

Istnieje wiele rodzajów tego typu kubków, które odzwyczajają od butelki i uczą samodzielnego picia. Najlepiej, by pierwszy tego rodzaju kubek, miał podobny do tego z butelki, miękki ustnik. Dzięki niemu, dziecku będzie dużo łatwiej przestawić się z ukochanej butelki. Powoli należy przestawiać malucha na te twardsze, by w ostateczności zupełnie z niego zrezygnować. Najpopularniejszy kubek niekapek w naszej ofercie to kubek 360. Wspaniale nadaje się dla dzieci, które są w ciągłym ruchu.

Napój ze środka może być zasysany z dowolnego miejsca wokół ustnika, który jednocześnie zabezpiecza przed samoczynnym wylaniem się płynu ze środka. Ustnik został wykonany z miękkiego i delikatnego silikonu, który nie podrażnia dziąseł. Jest on jednak rekomendowany dla starszych dzieci, gdyż dla młodszych bardziej sprawdzą się te z perfekcyjnie wyprofilowanymi ustnikami. Kubek niekapek posiada dwa, wygodne uchwyty, dzięki którym wspaniale dopasowuje się do małych rączek dziecka.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w które znajduje się również niezastąpiony i niezwykle praktyczny kubek niekapek w wielu wersjach, dostosowanych do poziomu rozwoju dziecka. Ten kubeczek, wykonany z bezpiecznych dla dziecka materiałów, pomógł już wielu maluchom w nauce samodzielnego picia – przekonaj się, że Twojemu też pomoże i zamów któryś z oferty Babyono!