Najlepsze garnki Stalgast — sprawdź już dziś!

Gastromania — kim dokładnie są?

Jest to zespół osób, które pasjonują się branżą gastronomiczną, cukierniczą, jak i piekarniczą. Ich sklep powstał z myślą o tych, którzy potrzebują wsparcia, doradztwa lub pomocy przy budowie swojego biznesu gastronomicznego na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie, które posiadają w zakresie urządzeń cukierniczych i gastronomicznych, wychodzi nawet na rynek europejski. Nie są powiązani z żadną firmą czy marką, dlatego ich rady są szczere. Z chęcią podpowiedzą Ci, które urządzenia są szczególnie awaryjne, a które będą służyć przez lata. Oprócz urządzeń w ofercie posiadają akcesoria do kuchni, odzież gastronomiczną czy naczynia kuchenne, np. garnki Stalgast. Zadzwoń do nich, a z pewnością otrzymasz profesjonalną pomoc oraz pełne zaangażowanie!

Stalgast — garnki, o których marzysz!

Średni garnek Stalgast z pokrywką ze stali nierdzewnej o średnicy 28 cm oraz pojemności 11,1 l idealnie sprawdzi się w profesjonalnej kuchni, restauracji, stołówce i w użytku domowym. Ten garnek jest z linii profesjonalnych garnków satynowanych o indeksie 012285. Może być użytkowany zarówno na kuchenkach indukcyjnych oraz elektrycznych, jak i na taboretach gazowych. Dzięki grubemu, trójwarstwowemu dnu kapsułowemu ze stali nierdzewnej i aluminium rozprowadzanie ciepła jest jeszcze lepsze. Nienagrzewające się, wielopunktowo zgrzewane uchwyty, które są dodatkowo wzmocnione to kolejne atuty, które mają Stalgast garnki. Zastosowanie ich niesamowicie ułatwia profesjonalną pracę na zapleczu kuchennym.

Garnek Stalgast — Twój must have w kuchni!

Garnki Stalgast nadają się idealnie do gotowania dużej ilości płynów, zup, sosów, do smażenia warzyw i owoców oraz do duszenia. Jak informuje producent, nie należy dodawać soli kuchennej do zimnej wody oraz sypać jej bezpośrednio do pustego naczynia, ponieważ powoduje to uszkodzenie struktury stali nierdzewnej. Po każdym użyciu garnka należy go umyć przy pomocy profesjonalnych środków myjących lub istnieje możliwość umycia go w profesjonalnych zmywarkach gastronomicznych.