Osiągnij lustrzany połysk swoich kieliszków

Maszyna do polerowania kieliszków staje się coraz bardziej popularna. Wystarczy do niej włożyć delikatnie wilgotne i umyte kieliszki. Ważne żeby były umiejscowione okrężnym pionowym ruchem na polerujące szczotki. Te z kolei nie tylko polerują, ale także osuszają kieliszki, w ten sposób działa polerka do kieliszków. W 100% zostaną usunięte osady z wody, drobinki, kamień oraz mineralne pozostałości. W ten sposób wypolerowane kieliszki osiągną lustrzany połysk.

Korzyści ze stosowania maszyny do polerowania kieliszków

Dostępne na rynku urządzenia mają zainstalowane podgrzewanie, po to aby szczotki nie ulegały przemoczeniu. W ten sposób nie będą zostawiały drobinek na kieliszkach. Jednak największą korzyść jaką daje maszyna do polerowania kieliszków jest fakt olbrzymiej oszczędności czasu i wysiłku. W standardowym procesie nadawania błysku naczyniom mogą brać udział dwa kieliszki jednocześnie. Polerka do kieliszków wzbogacona jest sterylizacja lamp UVC.

Materiały eksploatacyjne urządzenia do polerki kieliszków

W zależności od częstotliwości stosowania maszyny do polerowania kieliszków co pewien czas będzie trzeba dokonać wymiany kilku jej podzespołów. Na spodzie maszyny znajduje się filtr, który powinien być systematycznie czyszczony. Usuwać z niego należy brud oraz kurz. Także szczotki wymagają ciągłej konserwacji. Polerka do kieliszków będzie odpowiednio funkcjonować, gdy będą prane w temperaturze 40°C wraz z odrobiną detergentu. Więcej o polerkach znajdziesz tutaj: https://gastropolerki.pl/oferta/?cat=maszyny-do-polerowania-kieliszkow.
szkło

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *