Stara komenda – tradycyjny browar restauracyjny w Szczecinie

Stara komenda to nie pierwsza z brzegu polecana restauracja. Szczecin to miasto, w którym jest wiele klimatycznych restauracji, ale tylko u nas znajdą Państwo piwo własnej produkcji, a także niepowtarzalną atmosferę zakładu piwowarskiego połączonego z lokalem restauracyjnym, który znajduje się w budynku Komendantury Garnizonu Wojskowego z 1867r. Podczas ważenia naszych browarów, staramy się, by idealnie komponowały się z daniami z menu. Naszym celem jest stworzenie niebanalnych doznań smakowych, których nie zapomną Państwo przez długi czas. Zapraszamy wszystkich mieszkańców, a także odwiedzających do skosztowania naszych dań!

Połączenie kuchni eksperymentalnej z tradycyjną

Lubimy kuchnię tradycyjną, ale nie boimy się eksperymentowania. Nasi kucharze są najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu ciekawe menu sezonowe, z którego nasza restauracja jest szeroko znana. Z bardziej tradycyjnych dań, dostępnych w naszym menu przez cały czas, polecamy Państwa uwadze: podchmieloną golonkę, pierogi z pieca i placki lotaryńskie. Znajdzie się też coś unikalnego dla fanów ponadczasowych, kultowych dań. Jako jedna z niewielu restauracji serwujemy absolutny hit wśród lokalnych potraw – znanego i lubianego paprykarza.

Rezerwacje

Stara Komenda to nie tylko miejsce, gdzie mogą Państwo miło i smacznie spędzić czas z bliskimi. Zapraszamy na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, wieczory kawalerskie i panieńskie, a także spotkania firmowe. W swojej ofercie posiadamy też możliwość rezerwacji dla zorganizowanych grup turystycznych. Mamy 4 sale, które pomieszczą 120 gości.
W sprawie rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 91 4234445 lub pod adresem email: biuro@starakomenda.pl. Prosimy o telefony przede wszystkim we wcześniejszych godzinach działania restauracji, wieczorami, gdy sale przeważnie są pełne, odbieramy w miarę możliwości. W sprawie większych rezerwacji prosimy o kontakt z wyprzedzeniem.

Kiedy można nas odwiedzić?

Naszych klientów przyjmujemy siedem dni w tygodniu od wczesnych godzin popołudniowych do późnych wieczornych. Szczegółowa rozpiska znajduje się poniżej:
Niedziela – Poniedziałek: 13:00-21:45
Wtorek – Czwartek: 13:00-21:45
Piątek – Sobota: 13:00-22:45

Jeśli chcesz się dobrze najeść i napić, Stara komenda będzie dobrym wyborem – to najczęściej polecana restauracja. Szczecin ma wiele atrakcji, a nasza restauracja połączona z browarem jest jedną z nich – nie możesz jej ominąć!