I ślubuję Ci, że nasze wesele w pałacu będzie wyśnione…

Ślub i wesele to niezwykle podniosła chwila w życiu. Każdy dokłada wszelkich starań, aby zmiana stanu cywilnego nastąpiła najpiękniej jak to tylko możliwe. To, jest przecież nowa ścieżka życia, nowy etap, nowa karta w naszym życiorysie. Nic dziwnego, iż pragniemy, aby wszystko było wyjątkowe, niezwykłe, niepowtarzalne i niemalże bajeczne. Wesele w pałacu Mortęgi pozwala na zapewnienie są wszystkich tych czynników. Naszym atutem bez wątpienia jest niesamowita lokalizacja. Mazurskie krajobrazy zachwycają nawet najbardziej odpornych na piękno, więc wesele z pałacem na mazurach w tle to niepowtarzalna sceneria. Wesele z rysem historycznym i nutką nowoczesności – takie połączenie musi zwiastować sukces. Dodatkowo atrakcje wykorzystujące piękno naszego terenu, oddające klimat i dusze naszego środowiska oraz kontakt z naturą – czegóż, chcieć więcej?

Mazury – sposób na udane życie małżeńskie.

Przestronne pałacowe wnętrza pomieszczą dużą liczbę gości i zapewnią komfort podczas zabawy weselnej. Ekskluzywna sala, która sama w sobie jest niezwykła , nie wymaga wielkich dekoracji, aby dodać elegancji wydarzeniu. W jej ścianach para młoda oraz goście weselni zaznają niemalże królewskiego klimatu. Powodzenie uroczystości w dużej mierze zależy od jakości potraw i tu oferujemy także królewską ucztą. Wszystkie potrawy ulokowane w jadłospisie są przygotowane na bazie naturalnych, ekologicznych składników. To niezwykła uczta kulinarna obfita w smaki regionu. Całość uroczystości jest szczegółowo konsultowana z przyszłymi nowożeńcami, aby całkowicie oddać ich zamysł. To ich czas, ich chwila, więc musi być tak, jak sobie to wymarzyli. Nasi pracownicy służą pomocą i profesjonalnym doradztwem. Podpowiadamy, jak kierować uroczystością, aby była wydarzeniem niepowtarzalnym i nietuzinkowym. Wesele w pałacu jest gwarancją przeżycia czegoś nowego, gdyż do każdej uroczystości podchodzi indywidualnie. Nie ma dla nas dwóch takich samych imprez. Zawsze kreatywnie i z wyobraźnią oddajemy ceremonii charakter nowożeńców. To jest tylko ich czas. Ponadto, piękno roztaczającego się wokół terenu, lasy i przestrzeń z zasobami przyrody stanowią idealne tło dla sesji fotograficznej. Zdjęcia z uroczystości pozwolą później pielęgnować wspomnienia. Chętnie będziemy wracać, do tego, co było piękne i wyjątkowe, co było początkiem nowego rozdziału w naszym życiu. Dodatkowo z pałacem sąsiaduje niewielka, urokliwa kapliczka, która okazuje się być idealną na wyśniony ślub. Dodaje magii, uroku i uroczystości ślubnej ceremonii.

Pałac, wesele – a jak potem nie wpaść od razu w codzienność?

A gdy już minie wesela czas, na regenerację ciała i ukojenie emocji, czeka państwa młodych oraz gości weselnych szereg atrakcji. Można skorzystać z sauny, z zabiegów w gabinetach SPA, zaznać orzeźwiającej kąpieli w basenie lub wybrać się na konną przejażdżkę. Można, na łonie przyrody w spokoju się zrelaksować i nabyć nowej energii na dalsze dni. Pałac jest także idealnym miejscem na spędzenie podróży poślubnej. Naprawdę, czasem nie trzeba szukać daleko, tego co dobre i piękne. Mazury to nasze ojczyste piękno, powód do dumy i niezwykłe zasoby przyrody. Dlatego w takim krajobrazie spędzanie podróży poślubnej będzie czymś wyjątkowym. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie ze strony naszych gości. Oferujemy tez kompleksową pomoc w zaprojektowaniu każdej uroczystości. Staramy się, by każdy wyjechał od nas usatysfakcjonowany.

Zachęcamy do zapoznania się z galeria zdjęć na naszej stronie internetowej, aby zobaczyć, że słowa są poparte prawdziwymi ujęciami. Oczywiście, rzeczywistość dodaje jeszcze więcej naturalnego piękna. Dlatego zapraszamy do osobistej wizyty pałacu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *