Żywiec Zdrój – krystaliczna woda źródlana

Krystaliczna i świeża woda źródlana Żywiec Zdrój z polskich Karpat zachwyca smakiem, w którym czuć posmak dzikiej i pięknej natury. 

 

Żywiec Zdrój – woda, w której czuć potęgę przyrody

 

Jest takie miejsce w Polsce, w którym rodzi się magia. Magia cudownej i krystalicznej wody, którą stworzyła matka natura. Rodzi się ona z dala od ludzkich siedzib, wśród gęstych lasów, szumu górskich potoków, w samym sercu Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Właśnie z tego niezwykłego miejsca jest także czerpana i trafia w ręce spragnionych konsumentów w niezmienionej postaci. Wciąż krystalicznie czysta i zdrowa. 

 

Skąd bierze się wyjątkowość wody?

 

Woda Żywiec Zdrój jest wyjątkowa. Jej unikalny, świeży, krystaliczny smak to zasługa naturalnej filtracji. Woda płynie ze szczytów gór, mijając po drodze bogate w minerały skalne szczeliny, a na końcu przepływa przez warstwy piaskowca. Podczas tego ostatniego etapu następuje naturalna filtracja, dzięki której uzyskuje swój niezwykły smak. 

 

Zrównoważony smak w różnych wariantach

 

Woda Żywiec Zdrój ma unikalny, zrównoważony skład minerałów, dzięki czemu może być stosowana przez wszystkich: od małych dzieci, poprzez dorosłych, aż po seniorów i to niezależnie od stanu zdrowia. Pozytywny wpływ wody na ludzki organizm został już wielokrotnie potwierdzony. 

Tę wodę klasyfikujemy w trzech wariantach, jako źródlaną, mineralną oraz leczniczą. 

– woda źródlana

To naturalna woda podziemna o niskim stopniu zmineralizowania. Dzięki temu mogą pić ją wszyscy, niezależnie od wieku i stanu zdrowia.

– woda mineralna

To naturalna woda podziemna, która posiada stałą zawartość minerałów. Stopień nasączenia składnikami zależy od skał, przez jakie przepływa. 

– woda lecznicza

To naturalna woda podziemna, która charakteryzuje się bardzo wysokim stopniem mineralizacji. Z tego względu powinna być stosowana jedynie według wskazań lekarzy. 

 

Dostępne produkty

 

Woda Żywiec Zdrój jest dostępna dla konsumentów w kilku wariantach. 

– woda niegazowana

To krystaliczna woda prosto z górskiego źródła. Ma świeży i delikatny smak. Jest polecana dla każdego, bez względu na wiek i stan zdrowia. 0,5, 0,7, 1, 1,5, 1,75

– woda lekko gazowana

To woda z delikatnymi bąbelkami, idealna, by nawodnić organizm i orzeźwić się w upalny dzień lub podczas aktywności sportowej 0,5 i 1,5

– woda delikatnie gazowana

To woda o delikatnym stopniu gazowania oraz z idealnym składem minerałów, która doskonale nawadnia organizm 1,75

– mocno gazowana

To woda zapewniająca maksymalne orzeźwienie, z dużymi bąbelkami i o wyjątkowym smaku. Jest uwielbiana przez miłośników wód gazowanych. 0,5, 1, 1,5, 1,75

– w szklanej butelce

To woda niegazowana i gazowana w wyjątkowej, szklanej butelce, która podkreśla unikalność żywieckiej wody. 0,3 i 0,7

– wody smakowe

To krystaliczna woda z nutą owoców. Idealna dla tych, którzy cenią sobie orzeźwienie i smak owoców. Dostępna w różnych wariantach. 

Krystaliczna, czysta woda Żywiec Zdrój to doskonały wybór dla osób, które cenią zdrowie i smak.